Clicker – перший додаток на App Store

Минулого тижня не лише пробіг напів марафон, а й світ побачив мій перший власний додаток на App Store – http://apple.co/2m5rZSD

IMG_3560

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_1
Це лічильник. Компанія з Купертіно спочатку відхилила його, оскільки основною ідеєю додатку є використання кнопок регулювання гучності для підрахунку. А будь-яке використання інтерфейсу не за призначенням суперичить правилам Apple. Тому я прибрав з додатку всі нагадування, які підказують користувачу, що можна рахувати, натискаючи кнопки гучності, і першу версію випустив з функціоналом як у всіх – лише дотик по екрану = +1 у твій лічильник. Доступний на трьох мовах: українська, англійська та російська.

АЛЕ з першим обновленням я таки додав можливість використання кнопок гучності і тестувальники Apple пропустили цей нюанс! Єдине, що тепер це ніде не згадується. Але це вже не так важливо.

Кому буде корисний додаток, запитаєте ви?
В першу чергу тим, хто повторює мантру на вервеці (четках). Можна використовувати програму замість стандартного лічильника, як на фото. Вайшнави точно зрозуміють. :) Харе Крішна!
Також підійде тим, хто рахує людей на заходах чи кількість пасажирів, що зайшли в літак (для стюардес) тощо. Аудиторія не вельми широка, але вона є. Такі лічильники також використовуються у спорті.

Роман